Eğitim, Genel

Aqua Kamp

 Aqua Kamp; yaz kampı programlarını bünyesinde barındıran; yurt içinden ve yurt dışında pek çok çocuk ve gençten öğrencileri olan kulüp olarak hizmetler vermektedir. Türkiye Kamplar Birliğinin bir üyesi olarak uluslararası şekilde gerçekleşmekte olan ve okul dışı eğitimlerin adeta bir parçası olan bu tür organizasyonlara katılacak kampçılara büyük deneyimler yaşatıyor. Bünyelerinde; yaz kampı, jimnastik kursu, gençlik kampları veyüzme kursu yer alıyor.

Aqua Kamp Yüzme Kursu

 Yüzme kursu ya da birebir şekilde özel yüzme dersi almak isteyen bireylerin gidebileceği en güvenilir olan bir kurumdur. Günümüze dek 27 senelik deneyim ve tecrübeleriyle pek çok başarılı milli sporcuları yetiştiriyorlar ve pek çok yüzme kursları organizasyonu düzenliyorlar.

Aqua Kamp Yaz Kampı

 Aqua Kamp; yaz okulu ile çocuklara aktif olmak öğretiliyor. Yapılan çeşitli araştırmalara göre, kamplarda bu tip yeni aktiviteleri öğrenen çocukların eve döndükten sonra bu aktiviteleri aydı düzende, aktif bir biçimde yapmaya devam ettiği görülmüştür. Bu sorumluluğun bilincinde olarak Aqua Kamp, bünyesinde yer alan eğitim ve aktiviteleri her daim arttırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir