Genel

Çizimlerden Gerçeğe Uzanan Havuz

 Pekcan Havuz havuz yapımı konusunda güvenebileceğiniz tek firmadır. Çeyrek asırdır yaptığı projelerle müşterilerini şaşırtmayı başarmış ve daha fazlası için çalışmaya devam etmektedir. Pekcan Havuz yüzme havuzu yapımı işlerini de açık ve kapalı mekanlara özel tasarlamaktadır. Ayrıca doğal havuz projeleri ile müşterilerine özel hizmet vermektedir. Böylece havuz yapımı izmir projelerini ve başarılarını tüm Türkiye’ye tanıtmıştır.

 Havuz Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 Havuzlar çevresel faktörlere bağlı olarak kirlenir bu sebeple havuz bakımı yapılması şarttır. Havuzlar belli periyotlarla temizlenmelidir. Filtreleme ile havuz yüzeyindeki kirler kolaylıkla temizlenebilir. Filtreleme haricinde havuz temizliğini sağlamak için haftalık ve aylık temizlik yapılmalıdır. Havuzlarda bulunan filtreler günlük kirden arındırılmalıdır. Havuz belirlenen zaman içerisinde boşaltılıp tekrar doldurulmalıdır. Çok yüksek tonluk havuzları boşaltıp doldurmak oldukça vakit alır. Bu sebeple havuzun belirli bir kısmı boşaltılıp taze su eklemesi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri