Genel

Geleneksel Lezzetlerin Adresi Tarihi Safranbolu Fırın

 Tarihi Safranbolu Fırını İstanbul’da sahip olduğu şubeleriyle geleneksel lezzetlerin evlere ulaşmasına yardımcı oluyor. Türk mutfağından Dünya mutfağına kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan fırında sipariş edilen ürünler sıcak olarak adreslere ulaştırılıyor. Böylelikle eşsiz lezzetlerin bozulmaya uğramadan yemesine imkan tanınıyor.

 Tatlıdan Tuzluya, Mezeden Sarmaya Damaklar Şenleniyor

 Online ürün siparişi olan fırında tatlıdan tuzluya, mezeden sarmaya kadar sayısız lezzet bir arada bulunduruluyor. Uygun fiyatlara sahip olan bu ürünler 200 aşan personelin yaptığı çalışmalarla hazırlanarak zamanında adreslere ulaştırılıyor. Bu sayede lezzetli yiyeceklerle damaklar şenleniyor.

 1940 Yılından Beri Hizmet Veriyorlar

 İstanbul’da Feneryolu, Ömerpaşa, Gözcübaba ve Göztepe’de şubeleri bulunan fırın 1940 yılından beri hizmet veriyor. Fırından satın alınabilecek ürünler arasında ise pasta, börek, ekmek, meze, sarma, dolma ve Ramazana özel gıdalar yer alıyor.

 Hayallere Uygun Pasta Yapıyorlar

 Safranbolu Fırını ürünleri arasında pastalar da yer alıyor. Hazır pasta türleri yanı sıra insanların hayallerine uygun olan pastaları da yapıyorlar. Bunun için özel günlerinde pastaya ihtiyaç duyanların 0533 659 43 23 numarasından pasta tasarım hattına ulaşmaları gerekiyor. Stokta bulunan pastalar ve diğer fırın ürünleri içinse https://www.safranbolufirini.com/ üzerinden sipariş verilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir