Gündem

İstanbul Üsküdar’da Bir Plastik Cerrah

Son zamanların en gözde hizmetlerinden biri de estetik ve plastik cerrahidir. Başarılı ve kaliteli bir estetik müdahale ile yeni bir görünüm elde etmek pekâlâ mümkün olmaktadır. Ülkemizde de sık sık uygulanan estetik meme büyütme ameliyatı gün geçtikçe bir artış gözlemlenmektedir. Ülkemizde meme büyütme  ameliyatı yaptıranların sayısında son yıllarda büyük bir artış olmuştur.

Memelerde sıklıkla görülen kusurlardan biri tek yada çift taraflı gelişme kusurudur. Bir diğeri ise hamilelik döneminden sonra kilo verilmesiyle meydana gelen memelerde küçülme sorunudur. Bu gibi sorunlar sebebiyle memeleri dolgunlaştırmak ve irileştirmek için meme büyütme ameliyatları uygulanmaktadır. Bu sayede estetik olarak daha güzel göğüsler elde edilebilmektedir.

Memelerin büyütülme oranının vücutla orantılı olarak yapılması gerekmektedir. Burada meme yapısının durumu da önemli rol almaktadır. Memelerde sarkma olmaması açısından göğüs büyütme ameliyatlarının, meme dikleştirme ameliyatları ile birlikte yapılması önerilmektedir.

Meme küçültme ameliyatı genellikle genç yaşlardaki bayanlarda psikolojik sorunlara yol açabilen büyük göğüsler, boyun ağrısı, sırt ağrısı gibi fiziksel aktivitelerin kısıtlanmasına da sebep olabilen etkenlerden dolayı tercih ediliyor.

Meme küçültme ameliyatı yalnızca estetik değil fonksiyonel de bir operasyondur. Meme küçültme ameliyatı sonucunda hasta özgüven kazanmakta, sosyal çevresi ile daha uyumlu olmakta ve ağırlıktan kurtulmaktadır. Bununla birlikte hastanın hayat kalitesi artmaktadır.

Özellikle değişen güzellik algısı ile birlikte bu alana olan ilgi fazlasıyla artış göstermiştir. Estetik ve plastik cerrahi alanında önde gelen isimlerden biri de Doç. Dr. Muhammed  Beşir Öztürk olmaktadır. Güvenilir ve profesyonel cerrahi yardım sunarak, kişilerin istediği görünüme kavuşmasına olanak tanımaktadır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olmakla beraber uzun yıllardır bu alanda deneyim kazanmıştır. Kariyer hayatı boyunca birçok hastane de çalışmış ve şuan ki olduğu konuma gelmiştir.  Medeniyet Üni. Tıp Fakültesi Göztepe E. A. Hastanesi / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde Doçent ve Doç. Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Kendi alanında yazmış olduğu birçok eser mevcuttur. Yaklaşık 20 yıla yakın süren tecrübe ve deneyimleri sayesinde kişilerin istediği görünümde olmasını sağlamaktadır. Estetik, emin ve tecrübeli ellerde yapılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle bu alanda tecrübe sahibi olan kişilerle çalışmak her zaman için daha fayda sağlayacaktır. 20 yıllık bir deneyime sahip olan Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk aracılığı ile tüm estetik hizmetleri sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk’ün Sunduğu Hizmetler

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk, meme estetiği, vücut estetiği, burun estetiği, yüz boyun estetiği, medikal estetik gibi alanlarda tedavi hizmeti uygulamaktadır. Bilinen birçok operasyona imza atması sayesinde bu alanda başarılı olarak tanınmakta ve tercih edilmektedir. Verilen tüm hizmetler titiz ve uygun bir çalışma ortamı eşliğinde yapılmaktadır. Hasta sağlığı ve mahremiyetine büyük önem verilmektedir. Estetik cerrahi alanında daima yenilikçi bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler Akasya AVM A2 Kule Kat: 36 Daire: 246 Acıbadem / Üsküdar / İSTANBUL adresinde bulunan kliniğe giderek estetik cerrahi müdahale seçeneklerinden yararlanma imkânına sahip olabilmektedir. 

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk’ün İletişim Adresleri

drbesirozturk@gmail.com e posta adresi aracılığı ile veya 05318812271 numaralı telefon aracılığı ile de iletişim kurulmaktadır. Bu iletişim yollarını kullanarak hizmetler ve diğer detaylar hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.