Gündem

Matpleksi.com İmalatı Olan Pleksi Plaka Nedir?

Pleksi plaka, tampon çıkartmaları için ek seçenekler sağlayan bir işaret türüdür. Lazer kesim pleksiglas ile pleksi plaka tutucular bireysel veya firmalara göre uyarlanabilir. Takmatik zil tutucusu olarak da işlev gören bu tip zil tutucusu ergonomik tasarımı nedeniyle tercih edilmektedir. Pleksi tabela tutucu üzerine çok çeşitli yazılar, logolar, markalar ve şekiller işlenebilir.

Pleksi plaka tutucunun özellikleri

Pleksi plaka tutucu, pleksiglas malzemenin bazı doğal özelliklerinden dolayı avantajlı ve kullanışlı bir plaka tutucu türüdür. Bu isimle ölçülü olarak yapılan pleksi plaka tutucu, estetik açıdan hoş bir tasarım farklılaşmasına olanak sağlar. Tachy plaka tutucusu plakayı monte etmeyi kolaylaştırır. Uygun prosedürlere göre tasarlanabilir. İstek üzerine farklı başlıklar, metinler, şekiller, resimler ve logolar eklenebilir. Plakanın şekli kare veya dikdörtgen olabilir. Standart bir güvenlik plakası olarak da mevcuttur. Her türlü araç ve motosikletler için lazer kesim plakalık yapılabilmektedir.

Pleksiglas plakalar üzerine yazı

Pleksiglas plakaların üzerindeki etiketler lazer kesim ile işlenmiştir. Bilgisayar ortamında seçilen yazı tipleri ve semboller pleksiglas üzerine işlenebilir. Lazer kesim satır içi metin veya sayılar hava koşullarından ve yıkamadan etkilenmez; Uzun süre bozulmadan tabak tutucuda kalır. Standart panolara göre tasarlandığından pano kesilmeden montajı yapılabilmektedir. Plakayı yerleştirmek yeterlidir. Pleksiglastan yapılan plaka tutucular, zamanla kararan veya oksitlenen metalden yapılmış plaka tutuculara kıyasla çok dayanıklıdır.

Pleksiglas plaka tasarımı

Ergonomik ve isteğe bağlı tasarımı sayesinde Pleksiglas plaka tutucu, çok çeşitli uygulamalarda ve tasarımlarda kullanılmasını sağlar. Panelin istenilen köşesine mavi “TR” harfleri dikilebilir. Kenar boşluklarına isimler, markalar, mesajlar ve sloganlar yazılabilir. Kullanım kolaylığı, pleksiglas delme ve kesme kabiliyeti, pleksiglas panellerin tasarım teknikleri için ideal çözümler sunar.

Işıklı Pleksi Plaka

Pleksiglas tabaklık aydınlatmalı olarak da yapılabilir. Aydınlatma plaka yazısının arkasına yapılabilir. İsteğe göre farklı renklerde aydınlatma yapılabilir. Yüzer ışıklar da yerleştirilebilir. Aydınlatmalı pleksiglas plaka tutucusu geceleri nefes kesen bir estetik sunar.

Pleksiglas Plaka Fiyatları

Pleksiglastan yapılan plakalık fiyatları, prosese ve plakalık üzerindeki etiketlemeye göre değişmektedir. Işıklı pleksi tabaklık, lazer kesim pleksi tabaklık gibi yöntemler pleksi tabaklık fiyatlarının düşürülmesinde etkilidir. Bu bağlamda, bir taktik plaka tutucu da takdir edilebilir.

Pleksi İstanbul fabrikamızın web adresi https://www.matpleksi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir