Sağlık

Freelancer bul

Grafik ve Tasarım, Yazı ve Çeviri, Online Pazarlama, Video ve Animasyon gibi kategorilerin arasında bulunduğu 11 ana kategoride hizmet seçeneği sunan SadeceON, hizmet veren kullanıcılarla alıcıları bir araya getiriyor. Aradığınız her türlü hizmeti bulabileceğiniz SadeceON, 10 TL ve katlarındaki tutarlarda en uygun fiyatları size sunmaktadır.

SadeceOn’un size sunduğu geniş kitleye ulaşma imkanı ile hızlı bir şekilde potansiyel alıcılara ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızdan ya da her türlü özel çalışmalarınızdan para kazanabilir, sosyal medya için takipçi, beğeni gibi hizmetleri sunabilir veya çok sayıda farklı konuda danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ile yeteneklerinizi alıcılarla rahatlıkla buluşturabilirisniz.

SadeceOn’a sadece bilgisayardan değil, mobil uygulamalar sayesinde de her yerden ulaşabilirsiniz. Google Play veya App Store’dan kolayca indirebileceğiniz uygulama ile bildirimlerinize, satışlarınıza, ödeme bilgilerinize hızlıca erişebilirsiniz. Alıcı ve satıcı böylelikle kesintisiz şekilde iletişimde kalarak siparişlerini kontrol edebilmektedir.

Siz de SadeceON’da yeteneklerinizden para kazanmak için ya da geniş yelpazedeki hizmetlerden dilediğinizi satın alabilmek için hemen kaydolun! Freelancer bulmak istiyorsanız hemen sadeceon.com u ziyaret edin ve avantajlardan faydalanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir