Genel, Sağlık

Online Psikolojik Destek

 Günümüzde insanlar bazı sorunları ile başa çıkamaz hale gelebiliyor. Sorunlarla doğru bir şekilde başa çıkmanın yolu genelde psikolojik destek almak oluyor. Bunun içinde anında ulaşabileceğiniz bir hizmet olan online psikolog ile dilediğiniz an iletişime geçe imkanınız bulunuyor. Bu sitede bulunan bütün psikologlar alanında uzmanlaşmış tecrübeli insanlardan oluşuyor. Danışmanlar ve sitede bulunan Psikologlar gizlilik ilkesine uygun olarak hareket ediliyor. Görüşmelerde kayıt altında alınmıyor.

Online Terapi Nasıl Alınır?

 Sitede bulunan online terapi hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşını altında bulunmamanız ve herhangi bir kriz anında iletişime geçmemeniz gerekiyor. Sitedeki psikologlar danışmanlarının hiç birisine ilaç yazmıyor. Bundan dolayı sorunlarınızı daha sakin bir zamanda ve doğru bir şekilde psikologlara anlamanız önemli oluyor. Normal bir psikolojik desteğe göre tek farkı iletişimin telefondan veya görüntülü bir şekilde sağlanıyor.

Neden Online Terapi Alınmalıdır?

 Yaşam içerisinde ulaşım sorunu, zaman problemi ve randevu sorunları ile çok sık karşılaşıldığı için insanların daha kolay yoldan psikolojik destek alabilmesi için online terapiler çözüm olarak getiriliyor. Zamanı sınırlı olan insanlar ve randevu alma konusunda sıkıntı çekenlerin ilk tercihi genelde bu online terapiler oluyor. Geleneksel olarak devam den terapiler gibi doktor hasta ilişkisi burada da aynı şekilde devam ediyor. Psikolojik rahatsızlıkların bütünü burada kolaylıkla çözüme kavuşturulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.