Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Gül Deste Rüyada Aldatıldığını Görmeyi Açıklıyor

Rüyada Aldattığını Görmek

Medyum Gül Deste yorumluyor: Rüyada aldattığını görmek bilinen ve düşünüldüğünün aksine çok ama çok hayırlı bir duadır. Allah her kuluna bu rüyayı görmeyi nasip etmez, çok şanslısınız demektir.

Rüyada aldattığını görmek, kişinin ileride çok mutlu olacağını hatta sevinç göz yaşları dökecek kadar mutluluk duyacağı anlamı taşır. Rüyada koyun görmek, rüyada namaz kılmak gibi rüyalarında bu konunun ardından gelmesi muhtemeldir. Çünkü yukarıdakiler gibi iyi anlam taşıyan dualar birbirlerini çekerler. Rüya sahibinin gelecek kapılarının hayırlı ve helal kazanç olacağı anlamına gelir. Eğer rüyada başka birinin sizi aldattığını görürseniz maalesef bu pek hayırlı haberlerin habercisi değildir.

O kişinin size kötülük yapacağını, ihanet edeceğini anlamını taşır. Dünya hayatında belirli zorlukların sizi bekleyeceğini unutmayın, sizi aldatan kişilerin yakınları da size kötülük edeceklerdir. İnsanlara çabuk güvenmenin ve onlara yardım etmenin size zarar verdiğini gösterir, bu sizin için bir uyarıdır aslında. İnsanlarla mesafeli olmanız gerektiğini, mutlu olmanız için Allah uyarıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir