Mektaş Makine

Tekstil ve konfeksiyon makineleri satış şirketimiz, model hane ve kesimhane makinaları ile günümüz teknolojisine hitap ediyor. Çağın gereksinimlerine uygun StyleCAD 3D, otomatik-pastal, style-jet-plotter, foto-digit, karton kesim-makinası, komple-set, kesimhane ve modelhane sarf malzemeleri, yedek parçalar, manuel-pastal-serim-makinası, otomatik-pastal-serim-makinası, Tam Otomatik Cutter, tup kumas serim makinası, top acma kumas dinlendirme, hızar, 5 kat kumaş kesim makinası ve masalar gibi çeşitli malzeme temini sağlamaktadır.Siz değerli müşterilerimiz için tekstil sektöründe en yüksek kalite ve verimliliği sahip ürün temini sağlamaktayız.

CAD Yazılımı Hizmetimiz
Konfeksiyona dair tüm oluşabilecek tasarımlarınızı dijital olarak oluşturmanızı sağlıyoruz. Cad yazılım ile pratik bir düzenleme imkanı sunuyoruz. Çok güçlü ve gelişmiş olan bu kolay kullanımlı araç ile iş akışınızı hiç olmadığı kadar hızlı kılıyoruz. 3D Modelleme Yazılımı, tasarım ve mühendislik çözümleri ile harika süreçleri ortaya çıkarır. CAD veya bilgisayar destekli tasarım ya da aklınıza gelebilecek tüm taslak çizimi ihtiyaçlarınız manuel taslak çizim işlemlerini otomatik süreçlerle sonuçlandırır. CAD yazılımı örnekleri olarak çok sayıda farklı yazılım programını işinize entegre ediyoruz. Özellikle; Optitex, Optitex Cad, VISI Machining Design, Autodesk Inventor, SolidWorks, CATIA, Solid Edge, NX CAD, Creo ve Bilgisayar Destekli Üretim, sayesinde her türlü sanal üretim sorunsuz olarak gerçekleştirilir. CAD yazılımından biri olan her bir programı tercih ederek; üretim sürecini kısa sürede hazır hale getirmekteyiz.

Dikiş Makinaları Hizmetimiz
İhtiyacınıza uygun çeşitli dikiş makineleri, kalite ve dayanıklılıkla ürünlerinizi mükemmel bir şekilde dikmek için tasarlandı.Kullanışlı Dikiş Makinesi Seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kıyafetlerin yanı sıra ev tekstil ürünlerinin üretiminde de iş yükünü azaltan ürünlerin başında dikiş makineleri gelir.Ev ya da atölye ortamında ürün dikmek isteyenler için büyük kolaylık sunar.
Farklı kumaş türlerini pratik bir biçimde dikmeye olanak sağlayan bu ürünler, kayışlı ve pedallı dikiş makinesi çeşitleri olarak ilk başlarda hayatımıza girmiş bulunuyor. Günümüzde ise profesyonel dikiş makinesi çeşitleri sayesinde tüm tekstil ürünleri hızlı bir biçimde tasarlanıyor.

Kullanım şekline bağlı olarak; ultrasonik dikiş makinesi modelleri de fazlasıyla ilgi buluyor. Kaliteli dikiş makineleri modellerimiz içerisinden sizlerde aklınızdan geçen parçaya hemen sahip olabilirsiniz. Taşınabilir dikiş makinesi modellerimizden herhangi birini farklı yaşam alanlarınıza entegre edebilirsiniz. Ev tipi dikiş makinesi modelleri sayesinde basit ve kolay dikiş çalışmalarınızı da kolayca tamamlayabilirsiniz. Kaliteli iğne ve iplikler eşliğinde hayal edilen birçok farklı tasarımı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dikiş makinesi iğnesi, kumaş türüne göre ayarlanarak istenen sorunsuz dikiş ortaya çıkarılmalıdır. Güçlü motor özelliklerinden oluşan dikiş makinelerimiz, Sık, orta, geniş olmak üzere üç çeşit düz olarak, birbirinden farklı boyutlarda zikzak, saklı, üç aşamalı zikzak, ay desenli ve dört adımda ilik açabilme becerisine sahip makinelerimiz satışa sunulmaktadır. Sultanbeyli vinç Kiralama Hizmetlerimiz Vinç Mali Mesuliyet Poliçesi ile Sigorta Kapsamındadır.

Dikiş makinesi özellikleri bakımından zengin detayları içine almakta olan prestijli modellerimizden dilediğinizi hemen siparişe dönüştürebilirsiniz. Sizler için yenilikçi dijital dikiş makinesi modellerini en uygun fiyat ayrıcalıkları ile satışa sunuyoruz. Overloku dikiş makinesi modelleri arasından da farklı türden ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz. Kullanışlı Dikiş Makinesi Modellerimizin her biri, pratik dikiş makinesi ayrıcalıklarına sahip ürünlerdir. Ev tipi mini dikiş makinesi modelleri en çok satanlar arasında yerini almaktadır. El dikiş makinesi seçenekleri de ufak tefek dikiş işlemlerinin en çok aranan parçasıdır. Küçük dikiş makinesi modelleri kolay saklama ayrıcalıkları da çekmece gibi sıradan yerlerde bile kolayca muhafaza edilebilmektedir.
Dikiş makinesi çeşitleri içerisinden taleplerinize en uygun olan seçenekleri dikiş şekline uygun olarak satın alabilirsiniz. Deri dikiş makinesi, dikilmesi zor olan kumaşların şekle bürünmesi için özel bir yere sahiptir.Günümüzde en gelişmiş modeller arasında ise bilgisayarlı dikiş makinesi çeşitleri kullanım kolaylığı sağlamasıyla ön plana çıkar.

Dikiş Makinesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Dikiş makinesi tavsiye ederken en başta taleplerinizi karşılayan bir ürün olması gerektiğidir. Sıklıkla bu işi yapanlar ile hobi olarak yapanların tercihleri farklı olmalıdır. Otomatik dikiş makinesi modelleri verimli çalışan seçeneklerdir. Portatif dikiş makinesi modelleri de yine çok amaçlı kullanımlar için tercih edilmelidir. Dikiş makinesi yorumları için bir analiz yapıldığında kolay taşınabilir yanı ile bu modellerden bahsetmek mümkün olur. Dikiş makinesi öneri tavsiyelerimiz arasında popüler markaların seçeneklerinden faydalanılması en doğrusudur. Firma bünyemizden aklınızdan geçen tüm markaların dikiş makinesi modellerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dikiş makinesi parçaları ve genel bakım isteyen durumlara sahiptir. Dikiş makinesi parçaları talepleriniz oluştuğunda da firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Volan, Yatay makara pimi, Masura sarıcı, Desen düğmesi, İplik tansiyonu ayar düğmesi, Dişli plakası, Baskı ayağı kolu ve Ters işlem kolu gibi en bilindik parça arayışlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Dikiş makinesi ölçüleri için ihtiyaçlarınıza en uygun alana kolayca uyum sağlayacak bir tercihte bulunmalısınız.Uygun fiyatlı dikiş makinesi çeşitleri ile sizlerde çok kısa sürede el emeği göz nuru ürünler tasarlayabilirsiniz. Kaliteli dikiş makinesi modelleri denildiğinde ilk akla gelen firmamız, çift iğne dikiş makinesi çeşitleri konusunda da beklentilerinize karşılar.

Çok sayıda dekoratif, nostaljik dikiş makinesi çeşitleri de yine firma ürün seçeneklerimizde yerini almaya devam ediyor. Dikiş makinesi nasıl kullanılır bilmeyenler için özel açıklamalı kullanım talimatları ekleri ile teslimatlarımız gerçekleştirilir. Aklınızdan geçmekte olan dolaplı, çantalı, renkli, şarjlı dikiş makinesi modellerine sahip olmanın en basit yolu firma ürünlerimizdir.
Dikiş makinesi fiyatları konusunda piyasanın değerinde çok kaliteli ürün seçeneklerimizi sunuyoruz.

Büyük tekstil firmalarından kişisel terzilere varıncaya değin çok sayıda teslimatı masa üstü dikiş makinesi çeşitleri arasından yapıyoruz. Tercih edeceğiniz dikiş makinesi markaları içerisinden talep edilen sayıda teslimat gerçekleştiriyoruz. Dikiş makinesi nereden alınır bilmeyenler için harika cevaplar veren bir hizmeti ortaya çıkarıyoruz.

Dikiş Makinesi Neden İğne Kırar?
Dikiş makinesi iğnesi hakkında çok sorulan soruların yanıtlarını da yine firmamız bünyesinden alabilirsiniz.Dikiş Makinesi Neden Ters Diker sektörde hizmet veren birçok kişi yakından bilir. Bu tarz sorunları minimize eden ürün seçeneklerimiz ile yanı başınızda olmaya devam ediyoruz. Dikiş Makinesi Nasıl Kullanılır kısa ve öze kullanım talimatları ile siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz.

Kumaş Serim Makinaları
Kumaş Serim makinaları ile teknolojiye paralel bir hizmet sağlıyoruz. Tekstil sektörü, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir endüstri iken bizlerde bu sektöre en uygun ürünleri temin ediyoruz. İşletmelerin, ürünlerini daha hızlı ve verimli şekilde üretebilmeleri için güvenilir ekipman temini sağlıyoruz. Özellikle kumaş serim makineleri konusunda sektörün önde gelen tedarikçileri arasında bulunmaktayız. Teknolojik anlamda donatılmış özbilim kumaş serim makinaları ile gelen tüm taleplerini karşılıyoruz. Tekstil endüstrisini baştan sona değiştiren bu ürünler, düzgün ve gergin kumaş ortaya çıkarıyor. Hızlı ve hatasız bir üretimi mümkün kılan bu makinalar ile gereken ayarlar otomatik bir şekilde sağlanıyor. Üzerinde yer alan özel hassas sensörler, operatörlere daha fazla kontrol ve kolaylık sağlıyor. Verimlilik anlamında da çok hızlı bir çalışma performansını beraberinde getiriyor. Kumaş serim makineleri, işletmelerin üretkenliğini artırıyor. Bu makineler, sayesinde büyük uzunluktaki kumaşları çok seri bir biçimde düzgünce serme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Hızlı işlem kabiliyetleri ile daha fazla üretim imkanını da beraberinde getirir.
Kumaş serim makineleri, manuel işlem ihtiyaçlarını da ber taraf eder. İş gücünden tasarruf sağlar.

Kumaş Kesim Makinaları
Tekstil sektörü her geçen gün değişim gösterirken kullanılan ekipmanlarda değişip güncelleniyor. Bunların başında da kumaş kesim makineleri devreye giriyor. Firmalara büyük bir avantaj sağlayan bu ürünler, sahip olduğu özellikleri ile büyük kolaylık sunuyor. Kumaş kesim makinesi hassas kesim olanakları ile ön plana çıkıyor.istenen şekil ve boyutta kesmek için son derece akıllı ürünlerdir. Bu makinelere örnek ise Dante Premiumcut CNC Kumaş ve Kompozit Kesici, DANTE Premiumcut Fonksiyonel Kesici, DNT-CUT-X7.5 Otomatik Kumaş Kesim, OROX Otomatik Kumaş Kesim Sistemi modelleridir. Manuel kesim işlemlerine göre daha pratik sonuçlar ortaya çıkaran bu makinalar, düzgün kesimler oluşturur. Verimlilik ve hız konusunda da istenenden daha iyi sonuçlar doğururlar. Kumaş kesim makineleri sayesinde firmaların üretim sayıları artar. Büyük miktarlarda kumaşı hızlı bir şekilde kesebilirler. Kumaş kesim makineleri, sayede hammadde tasarrufu da oluşturur. Çevreci kullanım yönü ile tekstil sektöründe bir çok işletmede yerini alır.

Plotter Nedir?
Plotterler özellikle büyük boyutlu tasarım, çizim ve baskı işlemleri için kullanılan çıktı alabilen cihazlardır. Bu cihazlar, bilgisayar bağlantıları ile çizimleri kağıda, vinile ya da diğer medya türlerine basar. Plotterler, geleneksel yazıcılardan farklı olarak, kesme ve çizme işlemleri yapabilirler, bu nedenle daha geniş bir yelpazede kullanılırlar. Bu modeller ise Dante Hp11 Plotter, Dante İcon Plotter, Dante Plotter, Dante Smart Plotter, TDOT Plotter, TKT DOT Plotter ürünlerdir. Plotterler, kullanım alanları oldukça geniş olana araçlardır. Aklınızdan geçen tasarımları ortaya çıkarmanıza büyük fayda sağlar. Mimari tasarım konularında büyük ölçekte çizimler, planlar ve şemalar oluşturmaya yarar.Var olan bir projelerin daha ayrıntılı bir şekilde görselleştirilmesine izin verir. Tekstil ve moda tasarımı gibi her türlü kumaş ile ilgili alanda da büyük bir pratiklik sağlar. Giysi, döşeme kumaşları ve diğer tekstil ürünlerinin kesiminde plotterler yardım sunar. Kumaş desenleri, plotterlerle kesilerek daha hassas ve hızlı bir şekilde hazır hale getirilir.

Plotterler, yüksek hassasiyetle kesim yapabilen yönü ile oldukça müşteri odaklı ürünlerdir. bu da hataları minimize eder ve kaliteyi artırır. Plotterler aynı zamanda kâğıt, vinil, karton, kumaş ve daha birçok malzeme ile uyumlu olarak çalışma oluşturur. Bu sebeple birçok işletmenin temel ekipmanları arasında yerini alır. Firmamız bünyesinde hassas kesim kabiliyeti ile öne çıkan bu ürünleri kolayca temin edebilirsiniz. Özellikle büyük ölçekli desenlerinizi basmak için plotter modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Dijit Masası
Dijit masası geleneksel desen kesim ve kalıp yapım yöntemlerinin gelişmiş şekilde kullanılan şeklini oluşturur. Bu yüksek teknolojili ürünler bilgisayar ile kontrol edilir.Farklı tekstil ürünlerinin desenlerini kesmek ya da kalıplarını oluşturmak için kullanılırlar. Dijit masalar, tekstil ve konfeksiyon sektöründe tasarım aşamalarını hızlandırmak amacıyla işlem görür. Foto dijit masası aynı zamanda ergonomik ve kullanışlı masa çözümleri olarak yaygın olarak ilgi bulan ürünlerdir.

Sarf Malzemeler
Sarf malzemeleri tekstil sektöründe dikim işlemleri anlamında çok sayıda sarf malzeme ihtiyacı ortaya çıkar. Özellikle İğnelerden ipliklere, bıçaklardan temizlik malzemelerine varıncaya değin gerekli teçhizat firmamız tarafından temin edilir. Sektörün gereksinimleri doğrultusunda geniş ürün skalası içerisinden özel bir sarf malzeme tedarikçisi konumundayız. Hp11 Kartuş, Hp11 Mürekkep, Hp45 Kartuş, I Çıt Bıçağı, V Çıt Bıçağı, Yuvarlak Bıçak Sarf malzemeleri olarak kullanılır.

Sünger Kesim Makinaları
Sünger kesim makinesi farklı yoğunluklarda ve kalınlıklarda sünger malzemelerini hassas olarak kesmek için kullanılır. Çok yüksek teknolojili ile donanmış bu makineler, otomasyon ve bilgisayar kontrollü kesim tekniklerine sahip ürünlerdir. Kesim Hassasiyeti anlamında işletme sahiplerine büyük bir kolaylık sunar. Manuel kesim işlemlerine göre çok daha hızlı sonuçlar ortaya çıkarırlar. Bu da firmaların üretim süreçlerini hızlandırır. Maliyet anlamında da uzun vadede büyük bir tasarruf sağlar. Sünger kesim makinaları özelleştirilmiş ürünlerin ortaya çıkmasına da olanak sağlar. Sağlıklı ve atıksız kesim detayları sayesinde ortaya çıkan maliyeti azaltır. Yastık, döşeme kumaşı ve diğer tekstil ürünlerinin her birinin üretimi esnasında atölyelerde sıklıkla tercih edilirler.

Karton Kesim Makinaları
Karton kesim makinaları karton, mukavva tarzındaki sert ürünleri kesmek amacıyla üretilmiş yenilikçi makinalardır. Hem kesmek hem de şekillendirmek için otomasyonlu bir biçimde çalışan makinelerdir. DANTE Dikey Kesici, DANTE Premiumcut Yatay Karton Kesici bu makinalar, kesim işlemlerini hızlandırırken, ambalaj tasarımında esneklik ve hassasiyet sağlar. Geleneksel el kesimi işlemlerine göre çok daha hızlıdırlar. Sizler için en güncel haliyle işlem yapabilme yeteneğine sahip olan makinelerin satışını gerçekleştiriyoruz. Daha seri bir üretim gerçekleştirebilmek için sizlerde firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kaynak: https://mektas.com

Adıyaman Haber - Kastamonu Haber - Kastamonu Haber -